محصولات جدید

رونمایی از محصولات جدید سپاهان جارو

جشنواره سپاهان جارو

با ما در جشنواره های سپاهان جارو همراه باشید

نمایشگاه های سپاهان جارو

منتظر حضور گرمتان در نمایشگاه های سپاهان جارو هستیم

محصولات سپاهان جارو

تماس با ما

کارشناسان مرکز تماس سپاهان جارو، به صورت شبانه روزی آماده دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و ارائه خدمات پس از فروش به شما مشتریان گرامی هستند.

از طریق فرم موجود در بخش پشتیبانی سایت سپاهان جارو شما می‌توانید قسمت مورد نظر خود را انتخاب و پیام خود را ارسال کنید.

ثبت و فعالسازی گارانتی محصول

جهت فعالسازی جاروبرقی خود از این طریق اقدام کنید..

شرکت سپاهان جارو با هدف طراحی و تولید انواع مکنده های خانگی در سال ۱۳۷۰ تأسیس گردید.

از افتخارات این شرکت می توان به تولید کلیه قطعات جاروبرقی به دست توانمند جوانان ایرانی اشاره نمود که پس از بررسی واحد کنترل کیفی به منظور اطمینان خاطر مشتری ، مونتاژ و بسته بندی گردیده و به بازار عرضه می گردد .

سپاهان جارو

این شرکت فعالیت خود را در ابتدا با تولید جارو برقی خانگی با برند سپاهان جارو که یکی از بهترین جاروهای موجود در سطح بازار داخلی می باشد آغاز کرده و همچنین توانسته برخی از بازارهای خارجی کشورهای  همسایه نظیر ترکمنستان، عراق و … را نیز به خود اختصاص دهد.

این شرکت در سال 1384 اقدام به راه اندازی واحد تولید دستگاه نظافت صنعتی با برند MTCO ( مهتاب تیام کوثر ) نموده است . شرکتMTCO  از بخشهایی شامل واحد طراحی ، واحد نمونه سازی ، واحد تحقیقات بازار، واحد بازاریابی ، واحدCRM و خدمات پس از فروش تشکیل شده است . این مرکز ضمن ارتباط با بازارهای داخلی و تحقیق در محصولات روز دنیا و بهره مندی از نیروهای مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات پس از فروش در کمترین زمان ممکن توانسته مشتریان خود را در مدت تعامل خشنود نگه دارد.

TOP